532 Beşiktaş – Olympiacos UEFA iddaa tahmini

0
7940

16 Mart Perşembe UEFA Avrupa Ligi maç yorumları ve iddaa tahminleri Eiddaa.net’te! 532 kodlu Beşiktaş – Olympiacos maçına özel iddaa tahmini. Banko iddaa kuponları ve hazır kuponları Perşembe günü de Eiddaa.net’te! Banko maçlar ve hazır kuponlar ile birlikte her gün iddaa tahminleri de Eiddaa.net’te.. Eiddaa markası ile yeniden kazancınızı arttırın!

532 Beşiktaş – Olympiacos

Bu maça 1 tahmininde bulunmayanı dövüyorlar herhalde. Şaka bir yana gerçekten Beşiktaş bu turun favorisi. Geçememesi büyük sürpriz olur. Olympiacos belki de bu turu en çok hak etmeyen takım. Ancak tipik bir Türk takımı örneği bugün karşımıza çıkabilir. Takımlarımız genelde böyle maçlarda gol yemeyi sever. Özellikle Beşiktaş’ta Marcelo’nun muhtemel yokluğunu da hesaba katarsak Olympiacos Mitrovic-Tosic ikilisine karşı gol atması oldukça olası. Beşiktaş’ın da turun favorisi olarak belirtirsek 2.5 üst seçeneği burada güzel oranıyla Beşiktaş galibiyetinin önemli bir alternatifi. Ben Beşiktaş yerine üstü tercih ediyorum.

Tahmin: üst

  • Beşiktaş bu sezon 1,4 orana sahip olduğu tek maçı kazandı.
  • Beşiktaş, bu sezon ligde favori olarak çıktığı tek maçı kazandı.
  • Bu sezon ligde, 1,4 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %61,54 oranında galip geldiler. (8 / 13)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3,5 oran verilen maçlar %8,33 oranında berabere tamamlandı. (1 / 12)
  • Bu sezon ligde, 5 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %12,5 oranında galip geldiler. (2 / 16)

Banko kuponlar ile birlikte Eiddaa.net’te her gün maç yorumlarını ve iddaa tahminlerini bulabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu programına özel tahminler ve kuponlar Eiddaa’da!

CEVAP VER